ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

11:00 10.12.2017

Вечір у театрі

17 листопада 2017 року вчителі ЗОНЗ «Бібрська ЗОШ 1-3 ст. ім. Уляни Кравченко» організували для учнів 8-В, 9-В, 10-А та 10-Б класів екскурсію у Львів , побували в Національному академічному українському драматичному театрі ім.М.Заньковецької. Мета поїздки –вшанувати пам’ять українського письменника І .Франка, переглянувши виставу «Украдене щастя» (за мотива- ми його однойменного твору).Режисер – н.а.України Таїсія Литвиненко.
Усі поринули у світ театрального мистецтва,були приємно вражені майстерною грою акторів, детальніше дізналися про жанрові особливості п’ єс та їх постановки на сцені, дехто відкрив для себе по-новому Франка як драматурга. А старшокласники отримали певний життєвий досвід, набралися муд рості, шукаючи шляхи розв’язання ряду актуальних і у наш час проблем: як потрібно правильно жити , як берегти і не втрачати дорогих серцю людей, як виправити допущені помилки і при цьому «не красти чужого щастя».
Керівники поїздки:
Гула Р.М., Тимчишин О.С., Кунда О.Ф., Чубій О.Р.,Ковтун О.С.