ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

00:11 03.01.2018

«Кіборги». Це більше, ніж фільм

Учні  9-Б та 8-Б класів під керівництвом вчителів   Боднар В.М. та  Боднар Г.Я.   21 грудня  здійснили поїздку до кінотеатру « «Multiplex» м. Львова  на перегляд  кінофільму «Кіборги».

Картина заснована на реальних фактах – це історія захисту донецького аеропорту, який став символом незламності українських воїнів - кіборгів.  Перед глядачами на екрані – звичайні українці різного віку, які  розмовляють різними мовами, але мають спільну мету – жити  у новій Україні,  і для яких - захист Батьківщини від агресії – справа честі.

«Кіборги» - це фільм про справжніх сучасних героїв-військових.

Повертаючись додому після перегляду фільму,  діти не могли стримати емоцій, вони ділилися враженнями від побаченого.

За ініціативи фонду «Повернись живим» та команди «Кіборгів» з кожного квитка , придбаного за фільм, п’ять гривень буде перераховано на допомогу сім’ям загиблим у боях за Донецький аеропорт.

"Кіборги". Це  більше, ніж фільм. Це наше життя, наш біль, наша трагедія, наша історія. Це те українське кіно, яке викликає гордість, ним хочеться ділитись, розповідати, і на нього точно варто сходити!