ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

12:27 07.10.2018

Олімпійський тиждень

З 10.09. – 14.09. у ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» проходив Олімпійський тиждень. Учні середніх класів організували «Веселі старти», змагалися команди на швидкість, спритність, кмітливість та винахідливість Проведено різноманітні спортивні заходи, а саме: відкриті уроки з футболу, товариська зустріч з футболу, змагання по бігу 30 м., 60 м., метання м’яча. Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини». Протягом тижня проведено виховні години:
«Здоровим бути – зі спортом дружити» (1 – 4 кл.);
«Історія Олімпійських ігор» (5 – 8 кл.);
«Досягнення українських спортсменів» (9 – 11 кл).
Як зазначили вчителі фізичного виховання Ануфрієв О. В., Баб’як І. І., Микитів М. Ю., «ми намагаємося заохотити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом, щоб вони відмовлялися від шкідливих узалежнень, оскільки спорт – це здоров’я».