ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" |

15:57 30.10.2018

Участь ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко»у програмі:«Healthyschools: заради здорових і радісних школярів».

ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» став учасником програми Інституту модернізації змісту освіти «Healthyschools: заради здорових і радісних школярів». #HealthySchools_UA

Мотиви участі у програмі: впровадження в освітній процес елементів STEM-освіти; покращення психологічного, фізичного, соціального, духовного здоров’я школярів; інтеграція шкільних курсів, формування в учнів єдиної природничо-наукової картини світу; організація на базі  STEM-лабораторії навчальних тренінгів, курсів, квестів, тематичних флеш-мобів зі школярами та педагогами у контексті програми сталого розвитку.

Основні напрями діяльності: участь у шкільному аспекті оздоровчих проектів ВООЗ; профілактика шкідливих узалежнень і девіантної поведінки; створення здоров’язбережувального освітнього середовища; впровадження засад здорового харчування на основі народних звичаїв і традицій;забезпечення умов активного рухового режиму через практику фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів.