22:14 14.09.2019

Акція "Посміхнись життю, Ти йому подобаєшся!"

10 вересня Всесвітній день запобігання самогубствам.
"Посміхнись життю, Ти йому подобаєшся!" - саме з такою назвою ст. інспектором ювенальної превенцїі Перемишлянського відділення поліції капітаном поліції Оксаною Тиник проведено акцію серед учнів 8-В класу Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко.
В процесі живого не вимушеного спілкування як з правоохоронцями так і з психологами, до дітей доведено ази того як протидіяти їхньому втягненню у різні неформальні групи, що пропагують насильство чи суїцидальні схильності. Вчергове молоді доведено, що вони не самотні у протистоянні життєвим негараздам, поряд завжди є батьки, з якими, до речі, також проведено спілкування на батьківських зборах, педагоги, психологи, ну і звичайно поліцейські, в лиці котрих молодь повинна відчути справжніх партнерів, і не боятися у складній ситуації звернутися за порадою.