15:19 14.01.2021

Педагогічна рада "Змішане і дистанційне навчання в освітньому процесі закладу загальної середньої освіти"

04.01.2021 року у Бібрському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко відбулася педагогічна рада "Змішане і дистанційне навчання в освітньому процесі закладу загальної середньої освіти".

Заступник директора Тимчишин О.С. доповіла про створення системи дистанційного та змішаного навчання у закладі освіти на базі електронного освітнього ресурсу HUMAN, розкрила сутність понять дистанційного та змішаного навчання відповідно до діючих нормативних документів, проаналізувала хід виконання розпорядчих документів закладу освіти стосовно даного питання, досвід і перспективи роботи педагогів закладу освіти в цьому напрямку.           Представники методичних об'єднань Гула Р.М., ВатулякО З , Рудик Л.А., Микитів М.Ю., Юренц О.З., Мельник Л.Є., Чубій О.Р., Яценко Б. Є., Баран Л.І. , завідувач філії с. Любешка Юзва В.І. у своїх виступах проаналізували шляхи і методи впровадження навчання з використанням дистанційних технологій та організації змішаного навчання в ОЗЗСО.

Директор ОЗЗСО Островерха Г.М., заступники директора Герчаківська І.М., Тимчишин О С., Ковальчук М.Р. висвітлили ряд важливих питань щодо організації освітнього процесу в ОЗЗСО.