Головна

Історія школи

Адміністрація школи

Її ім'я носить наша школа Новини

Методоб'єднання Методична скринька

Учасникам освітнього процесу Проект 'Інтелект України'

Нормативно-правова база

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Результативність роботи

Протидія булінгу

Фотогалерея Відеогалерея

Контакти


План  підвищення кваліфікації педагогічних працівників Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. імені Уляни Кравченко у 2021р.

Кадровий склад закладу згідно з ліцензійними умовами

Кадровий склад Бібрського опорного ліцею І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко

Адміністрація: директор–1, заступників директора– 4;

Завідувачів філій -3.

Бібрський опорний ліцей ім. Уляни Кравченко (ВСЬОГО)

Педагогічних працівників – 95.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • вища категорія -46,
  • І категорія – 26,
  • ІІ категорія – 6,
  • спеціаліст – 17;

педагогічні звання:

  • «учитель-методист» – 12,
  • «старший учитель» - 28.

Бібрський опорний ліцей (без філій):

Педагогічних працівників – 70.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • вища категорія -41,
  • І категорія – 16,
  • ІІ категорія – 4,
  • спеціаліст –9;

педагогічні звання:

  • «учитель-методист» – 12,
  • «старший учитель» - 22.

Любешківська філія Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко:

Педагогічних працівників – 11.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • вища категорія -4,
  • І категорія -4
  • спеціаліст – 3;

педагогічні звання:

  • «старший учитель» - 4.

Соколівська філія Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко:

Педагогічних працівників – 9.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • вища категорія -1,
  • І категорія – 5,
  • ІІ категорія – 2,
  • спеціаліст – 1;

педагогічні звання:

  • «старший учитель» - 1.

Серниківська філія Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко:

Педагогічних працівників –2.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • спеціаліст – 2.

 

Підгородищенська філія Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко:

Педагогічних працівників –3.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

  • І категорія – 1,
  • спеціаліст – 2;

педагогічні звання:

  • «старший учитель» - 1.

Педагогічний колектив   

С П И С О К

вчителів Бібрського опорного іцею ім. Уляни Кравченко та філій

на 2021-2022 н.р.

пп
Вчитель
Предмет               який            викладає
 
Освіта
Звання
Категорія
Стаж роботи
Рік атестації
Дата народження
1
2
3
4
5
6
7
8
 9
1.      
Гавінська Г.М.
Історія і правознавство
Вища
учитель-методист
Вища
31
2019
18.08.1968
2. 
Чабан В.М.
Українська мова і література
Вища 
 
ІІ категорія
8
2019
13.01.1990
3.      
Тимчишин О.С.
Біологія
Вища
учитель-методист
Вища
33
2018
18.08.1968
4.      
Ковальчук М.Р.
Історія
"Людина і світ"

 

Вища
 
І категорія
9
2020
21.09.1986
5.      
Гула Р.М.
Укр.мова і література, зарубіжна  література
Вища
старший учитель
Вища
21
2019
02.01.1976
6.      
Довгаль О.В.
Укр.мова і література
Вища
учитель-методист
Вища
26
2018
20.04.1975
7.      
Ковтун О.С.
Укр.мова і література
Вища
 
ІІ категорія
17
2016
21.05.1981
8.   
Лукасевич Л.П.
Укр.мова і література
Вища
старший учитель
Вища
52
2017
20.10.1951
9.   
Марків В.М.
Укр.мова і література
Вища
учитель-методист
Вища
41
2018
11.07.1960
10.   
Чабан О.М.
Укр.мова і література
Вища
старший учитель
Вища
35
2019
06.08.1963
11.
Чабан О.М.
Укр.мова і література
Вища
 
ІІ категорія
7
2019
13.01.1990
  12.
Горошко О.І.
зарубіжна література
Вища 
 
Вища
41
2016
01.01.1961
13.   
Андрійчук М.В.
Іноземна мова  (англ.м, фр.м)
Вища
 
І категорія
11
2019
10.05.1979
14.   
Боднар В.М.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
старший учитель
Вища
32
2015
12.01.1966
15.   
Залога І.І.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
 
І категорія
12
2020
28.06.1986
16.  
Івахів Д.Є.
Іноземна мова (фр.м)
Вища
старший учитель
Вища
44
2014
09.05.1953
 17.
Ковалів Л.А.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
 
вища категорія
18
2020
21.11.1980
  18.
Михашула Л.З.
Іноземна мова (англ.м, фр.м.)
Вища
старший учитель
Вища
38
2020
15.05.1960
   19.   
Сенишин М.С.
Іноземна мова (англ.м), кер.гуртка
Вища
-
ІІ категорія
5
2018
10.09.1993
20.
Боднар Г.Я.
Математика
Вища
 учитель- методист
Вища
30
2020
16.03.1968
21. 
Бодак О.В.
Математика 
Вища 
 
І категорія
8
2020
28.01.1986
 22.  
Герчаківська І.М
Математика
Вищп
учитель-методист
Вища 
41
2018
18.08.1958
23.
Мох Г.Є.
Математика
Вища
старший учитель
Вища
41
2016
29.06.1958
  24.
Стецько Г.М.
Математика
Вища
 
Вища
24
2019
02.04.1973
25.  
Боєчко О.Р.
Інформатика
Вища
 
Спеціаліст
3
-
09.04.1985
 26.  
Мельник Л.Є.
Інформатика
Вища
старший учитель
Вища
34
2020
13.10.1961
 27
Чабан Х.В.
Інформатика
Вища, здобуває ІІ вищу освіту вчителя інформатики
 
Спеціаліст
1
--
26.12.1990
29.
Курдина Г.Я.
Історія, громадянська освіта
Вища 
старший учитель
Вища
21
2018
10.04.1977
30.   
Шах  Л.Т.
Історія, правознавство, громадянська освіта, хр. етика
Вища
старший учитель
Вища
29
2018
11.11.1969
31.   
Курдина О.С.
Географія, природознавство
Вища
старший учитель
Вища
35
2016
11.04.1968
32.   
Юренц О.З.
Географія, економіка, природознавство, мед.-сан. підгот., інд.навч.
Вища
старший учитель
Вища
26
2018
06.11.1972
33.   
Ануфрієва Ю.А.
 Біологія
Вища
 
Спеціаліст 
6
-
26.06.1991
34.
Кіцак О.Л.
Біологія, основи здоровя
Вища 
 
Спеціаліст 
3
-
19.03.1990
35.   
Цимбала Г.В.
Біологія, екологія
Вища
учитель-методист
Вища
37
2018
16.10.1959
36.   
Чубій О.Р.
Хімія
Вища
учитель-методист
Вища
33
2019
26.12.1962
37.   
Галелюка І.М.
Фізика      
Вища
старший учитель
Вища
35
2020
24.08.1963
38.   
Тимків Н.П.
фізика, астрономія
Вища
учитель-методист
Вища
29
2017
18.04.1969
39.
Макогон Василь Степанович
"Захист України"
Вища
 
І категорія
 
 
 
40. 
Ануфрієв О.В.
Фізична культура, кер.гуртка
Вища
Старший учитель
Вища
35
2017
09.06.1978
41.
Баб’як І.І.
Фізична культ., кер.гуртка
Вища
 
Вища
21
2016
10.03.1978
42.
Микитів М.Ю.
Фізична культ., ритміка
Вища
 
ІІ категорія
9
2019
21.06.1990
43.
Баран Л.І.
Труд. навч., інд.навч., кер. гуртка, вихователь ГПД
Вища 
 
Вища
34
2016
15.07.1961
44.
Гавриляк І.І.
Труд. навчання, креслення, кер. гуртка
Вища
старший учитель
Вища 
35
2019
04.07.1964
45.
Добуш Н.М.
Музика, кер. гуртка
Вища
 
Вища 
41
2018
03.011954
46.
Онацик С.С
Образотворче мистецтво, худ. культура, кер. гуртка
Вища 
 
І категорія
28
2016
07.07.1964
47.   
Баб’як І.М.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
23
2017
10.03.1978
48.   
Базюк М.Є.
Вч. початкових класів
Вища
учитель-методист
Вища
40
2017
21.05.1961
49.   
Ватуляк О.З.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
26
2016
09.02.1975
50.   
Гринус О.С.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
29
2016
20.04.1970
51.   
Ковальчук О Р.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
28
2020
30.10.1969
52.
Костирко О.В.
Вч. початкових класів, інформатика
Вища
 
І кетегорія
9
2019
07.09.1981
53.   
Марко І.С.
Вч. початкових класів
Вища
 
ІІ категорія
19
2017
07.12.1980
55.   
Микитів К.С.
Вч. початкових класів
Вища
учитель-методист
Вища
35
2019
29.06.1963
56.   
Сакаль Р.М.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
33
2018
21.04.1968
57.   
Стасюк  О.М.
Вч. початкових класів
Вища
 учитель-методист 
Вища
28
2015
08.02.1973
58.
Сухай С.Я.
Вч. початкових класів
Вища
 
Вища
32
2020
02.01.1970
59.   
Худа В.М.
Вч. початкових класів
Вища
 
ІІ категорія
28
2018
15.07.1969
60.
Швець У. В.
Вч. початкових класів
Ви ща
 
Спеціаліст
8
2019
30.06.91
61.   
Олійник Л.М.
Вихователь ГПД, вч.музики
Вища
 
І категорія
34
2016
18.08.1962
62.   
Яценко Б.Є.
Практичний психолог, хр.етика
Вища
 
Вища
39
2017
17.04.1958
63.   
Візна Л.Є.
Хр. етика
Сер. спец.
старший учитель
В.т.п.о.
34
-2020
30.03.1967
64.   
Михаліна Б.А.
Педагог-організатор
Вища
-
Спеціаліст
12
-
06.01.1992
65.   
Курись Т.З.
Педагог-організатор
Вища, здобув.          ІІ освіту психолога
 
Спеціаліст
4
-
05.07.1980
66.   
Назарук М.Т.
Асистент вчителя інклюзивнрго класу
Вища
 
Спеціаліст
1
 
23.09.1989
67.
Ничипор Н.О.
Асистент вчителя інклюзивнрго класу
Вища
 
Спеціаліст
1
 
20.10.91
68.
Данилишин Н.Б.
Асистент вчителя інклюзивнрго класу
 
 
 
1
 
10.06.2001
69.
Бобечко Г.С.
Вчитель початкових класів
Вища
 
Вища
21
2020
22.05.1976
Філія  Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко І-ІІ ст. с. Любешка 
1.   
Юзва В.І.
французька мова
 
вища
старший учитель
вища
37
2019
23.08.1960
2.   
Шуліковська Г.С.
 
біологія,         хімія   
вища
старший учитель
вища
 
47
 
2016
05.03.1956
3.
Швед М.Є.
укр. мова і літ
вища
 
ІІ категорія
11
2016
31.10.1976
4.   
Захарова Н.І.
зарубіжна література
 
середня спеціальна
 
 11 тар. розряд
45
2015
01.05.1956
5.   
Курдина Г.Я.
історія України, всесвітня історія, географія
вища
 
вища
21
2018
10.04.1977
6.   
Мідяна Л.М.
початкові класи 3кл.
вища
старший учитель
І категорія
37
2018
17.07.1964
7.   
Гірняк І.В.
початкові класи 3кл.
вища
 
вища
32
2017
18.08.1968
8.   
Топольницький Я.М.
труд.навчання, образот. мист. ,осн.христ. етики, фізика  
Сер.
спец
 
 
 11 тар. розряд
32
2017
12.10.1965
9.   
Шадурська О.В.
математика,   інформатика
вища
 
І категорія
18
2016
30.06.1984
10.   
Холявка З.В.
початкові класи 2кл., основи здоровя 
вища
 
І категорія
20
2019
29.05.1980
11.   
Мойсей М.С.
муз.мистецтво, мистецтво
Сер.
спец
 
 11 тар. розряд
30
2018
05.08.1961
12.   
 Топольницька М.І.
фіз.  культура,  вихователь ДНЗ
вища
 
 
ІІ категорія
31
2016
23.12.1969
13.   
 Михашула Л.З
англійська мова
 вища
старший учитель
Вища
 37
2020
15.05.1960
Філія  Бібрського опорного ліцею ім. Уляни Кравченко с. Серники 
1.   
Саловська В.О.
вихователь ЗДО
вища
 
спеціаліст 
30
 
29.06.1962
2.   
Михалина Г.П.
учитель початкових класів
вища
 
спеціаліст
32
 
07.12.1958
 
Філія Бібрського опорного ім. Уляни Кравченко с. Підгородище
1.   
Пліхівська К.М.
учитель початкових класів
вища
 
І категорія
42
2016
22.09.1961
2.   
Бойко О.І.
учитель початкових класів
 
середня спец.
 
 
23
2017
07.12.1958
3.
Михашула Л.З.
Іноземна мова (англ. мова)
вища 
старший учитель
вища 
38
2015
15.05.1960

 


22:37 09.05.2022 День Європи...

22:35 09.05.2022 День пам'яті перемоги над нацизмом...

22:32 09.05.2022 Вітаємо усіх, чиє ім'я Мати...

22:27 09.05.2022 Участь у благодійному аукціоні...

22:24 09.05.2022 Тиждень іншомовного спілкування " UKRAINE IS OUR HOME-STAND WITH UKRAINE"...

22:10 09.05.2022 Eчасть у заході «STEM-тиждень – 2022»...

21:12 28.04.2022 Найтемніші часи українці завжди долали за допомогою пісні Слава Україні!...

21:11 28.04.2022 Запрошуємо абітурієнтів Бібрського опорного ліцею взяти участь у соціальній програмі Scholarship...

21:04 28.04.2022 Чорнобильська трагедія: пам`ять як попередження на майбутнє...

19:13 28.04.2022 До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!...

14:50 26.04.2022 Христос воскрес! Воскресне Україна!...

14:48 26.04.2022 Пасочки для наших воїнів...

14:46 26.04.2022 Тиждень дизайну "Дизайн. Від традицій до сучасності"....

14:42 26.04.2022 22 квітня - Всесвітній день Землі!...

14:41 26.04.2022 162 роки від дня народження Уляни Кравченко.Пам'ятаємо і шануємо...

09:00 26.04.2022 Тиждень психології «Психологія у моєму житті»...

13:43 17.04.2022 З Вербною неділею!...

13:39 17.04.2022 День цивільного захисту...

13:37 17.04.2022 Майстер - клас для внутрішньо переміщених сімей "Декоруємо вербові гілочки"...

13:28 17.04.2022 Участь у Всеукраїнському уроці фізичної культури онлайн...

?????

????