ОЗНЗ "Бібрська ЗОШ І - ІІІ ст. імені Уляни Кравченко" | Кадровий склад (згідно з ліцензійними умовами)
Головна

Контакти

Історія школи

Адміністрація школи

Новини

Методоб'єднання Її ім'я носить наша школа Проект 'Інтелект України'

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Нормативні документи

Результативність роботи

Фотогалерея Відеогалерея


 

Кадровий склад закладу згідно з ліцензійними умовами

ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І – ІІІ ст.ім. Уляни Кравченко:

Штатні одиниці за штатним розписом – 79

Фактично зайняті посади – 79

У 2017- 2018 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 67 педагогів (з них 4 сумісники). У тому числі жінок – 60, чоловіків – 7).

Якісний склад педколективу:

З вищою освітою – 66

Із середньою спеціальною освітою – 1

«Спеціаліст вищої категорії » – 40

«Спеціаліст  І категорії » - 6

 «Спеціаліст ІІ категорії» – 8

“Спеціаліст” – 12

В.т.п.о. – 1

Педагогічні звання:

«Учитель-методист» - 10

«Старший учитель» - 23

Якісний склад філій

Філія «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний  заклад» с.Любешка:                                                                                        

У 2017- 2018 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 15 педагогів (з них 1 сумісник). У тому числі жінок – 13, чоловіків – 2).             

З вищою освітою –12

Із середньою спеціальною освітою – 3

«Спеціаліст вищої категорії » – 5

«Спеціаліст  І категорії » - 4

 «Спеціаліст ІІ категорії» – 3

В.т.п.о. – 3

Педагогічні звання:

 «Старший учитель» - 3

Філія  «Навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітній   навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний  заклад» с. Серники:                                                                             

У 2017- 2018 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 6 педагогів (з них 3 сумісники). У тому числі жінок – 5, чоловіків – 1).

З вищою освітою – 6

 «Спеціаліст вищої категорії » – 3

«Спеціаліст  І категорії » - 2

“Спеціаліст” – 1

Педагогічні звання:

 «Старший учитель» - 2

Воловецька філія І ступеня:

 У 2017- 2018 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 4 педагоги (з них 2 сумісники). У тому числі жінок – 4, чоловіків – 0).              

З вищою освітою – 4

 «Спеціаліст вищої категорії » – 3

 «Спеціаліст ІІ категорії» – 1

Педагогічні звання:

 «Старший учитель» - 1

Стрілківська філія І ступеня:

У 2017- 2018 н.р. освітній процес у закладі забезпечують 4 педагогів (з них 1 сумісник). У тому числі жінок – 3, чоловіків – 1).

З вищою освітою – 4

 «Спеціаліст вищої категорії » – 4

«Спеціаліст  І категорії » - 2

Педагогічні звання:

 «Старший учитель» - 2

Шпильчинська філія І ступеня:

У 2017- 2018 н.р. освітній процес у закладі забезпечують  педагоги (з них 1 сумісник). У тому числі жінок – 3, чоловіків – 0).

З вищою освітою – 3

 «Спеціаліст вищої категорії » – 2

«Спеціаліст  І категорії » - 1

Педагогічні звання:

 «Старший учитель» - 1

Педагогічний колектив   

С П И С О К

вчителів ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» та філій

на 2017-2018 н.р.

п\п
Вчитель
Предмет               який            викладає
 
Освіта
Звання
Категорія
Стаж роботи
Рік атеста-ції
Дата народження
1
2
3
4
5
6
7
8
 9
1.      
Островерха Г.М.
Укр.мова і література
Вища
учитель-методист
Вища
39
2016
20.02.1955
2.      
Герчаківська І.М
Математика
Вища
учитель-методист
Вища
38
2014
18.06.1958
3.      
Гавінська Г.М.
Історія,  правозн., «Людина і світ»
Вища
учитель-методист
Вища
26
2014
18.08.1968
4.      
Ковальчук М.Р.
Історія
Вища
 
ІІ категорія
8
2016
21.09.1986
5.      
Гула Р.М.
Укр.мова і література, зарубіжна  література
Вища
 
Вища.
18
2014
02.01.1976
6.      
Довгаль О.В.
Укр.мова і література
Вища
учитель-методист
Вища
23
2011
20.04.1975
7.      
Ковтун О.С.
Укр.мова і література
Вища
 
ІІ категорія
14
2016
21.05.1981
8.      
Кохалик Б.Б.
Укр.мова і література
Вища
старший учитель
Вища
40
2015
12.06.1956
9.      
Кунда О.Ф.
Укр.мова і література
Вища
старший учитель
Вища
40
2015
11.03.1956
10.   
Лукасевич Л.П.
Укр.мова і література
Вища
старший учитель
Вища
49
2012
20.10.1951
11.   
Марків В.М.
Укр.мова і література
Вища
учитель-методист
Вища
38
2013
11.07.1960
12.   
Чабан О.М.
Укр.мова і література
Вища
старший учитель
Вища
32
2014
06.08.1963
13.   
Шах Х.В.
Укр.мова і література
Вища
 
Вища
48
2013
09.06.1947
14.   
Андрійчук М.В.
Іноземна мова  (англ.м, фр.м)
Вища
 
ІІ категорія
8
2016
10.05.1979
15.   
Боднар В.М.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
старший учитель
Вища
29
2015
12.01.1966
16.   
Залога І.І.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
 
ІІ категорія
9
2016
28.06.1986
17.   
Івахів Д.Є.
Іноземна мова (фр.м)
Вища
старший учитель
Вища
43
2014
09.05.1953
18.   
Ковалів Л.А.
Іноземна мова (англ.м)
Вища
 
І кат
14
2015
21.11.1980
19.   
Михалик Г.М.
Іноземна мова (фр.м.)
Вища
старший учитель
Вища
39
2013
05.09.1957
20.   
Михашула Л.З.
Іноземна мова (англ.м, фр.м.)
Вища
старший учитель
Вища
35
2015
15.05.1960
21.   
Сенишин М.С.
Іноземна мова (англ.м), кер.гуртка
Вища
-
Спец.
2
-
10.09.1993
22.   
Горошко О.І.
Зарубіжна  літ.
Вища
 
Вища
38
2016
01.01.1961
23.   
Боднар Г.Я.
Математика
Вища
старший учитель
Вища
27
2015
16.03.1968
24.   
Мох Г.Є.
Математика
Вища
старший учитель
Вища
38
2016
29.06.1958
25.   
Стецько Г.М.
математика
Вища
 
І  кат
21
2014
02.04.1973
26.   
Мельник Л.Є.
Інформатика
Вища
 
Вища
31
2015
13.10.1961
27.   
Карашкевич Н.І.
Інформатика
Вища
 
Спец
4
-
20.12.1990
28.   
Шах  Л.Т.
Історія, правознавство, хр.етика
Вища
старший учитель
Вища
26
2013
11.11.1969
29.   
Івашко Р.В.
Історія, інд.навч.
Вища
 
ІІ кат.
6
2016
27.12.1987
30.   
Курдина О.С.
Географія, природознавство
Вища
старший учитель
Вища
32
2016
11.04.1968
31.   
Юренц О.З.
Географія, економіка, природознавство, мед.-сан. підгот., інд.навч.
Вища
 
Вища
23
2013
06.11.1972
32.   
Тимчишин О.С.
Основи здоров’я, біологія
Вища
учитель-методист
Вища
31
2013
23.06.1969
33.   
Цимбала Г.В.
Біологія, екологія
Вища
учитель-методист
Вища
34
2013
16.10.1959
34.   
Чубій О.Р.
Хімія
Вища
старший учитель
Вища
30
2014
26.12.1962
35.   
Тимків Н.П.
Фізика,        астрономія
Вища
учитель-методист
Вища
26
2017
18.04.1969
36.   
Галелюка І.М.
фізика
Вища
старший учитель
Вища
32
2015
24.08.1963
37.   
Добуш Н.М.
Музика,       кер.гуртка
Вища
 
Вища
38
2013
03.01.1954
38.   
Онацик С.С.
Образотворче мистецтво, худ. культура, інд.навч., кер.гуртка
Вища
 
І кат
25
2016
07.07.1964
39.   
Ануфрієв О.В.
Фізична культура, кер. гуртка
Вища
старший учитель
Вища
33
2017
09.06.1962
40.   
Баб’як І.І.
Фізична культура, кер.гуртка
Вища
 
І кат.
18
2013
08.02.1978
41.   
Андрощук В.О.
«Захист Вітчизни», фіз.кул., інд.навч., кер.гуртка
Вища
 
І кат
28
2016
02.11.1962
42.   
Баран Л.І.
Трудове навчання, інд.навч., кер.гуртка
Вища
 
Вища
31
2016
15.07.1961
43.   
Гавриляк І.І.
Трудове навчання, креслення, кер.гуртка
Вища
старший учитель
Вища
32
2014
04.07.1964
44.   
Баб’як І.М.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
20
2017
10.03.1978
45.   
Базюк М.Є.
Вч. початкових класів
Вища
учитель-методист
Вища
37
2017
21.05.1961
46.   
Ватуляк О.З.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
23
2016
09.02.1975
47.   
Гринус О.С.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
вища
26
2016
20.04.1970
48.   
Дяків О.І.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
37
2013
27.02.1956
49.   
Костирка О.С.
Вч. початкових класів
Вища
 
ІІ кат.
4
2016
18.10.1981
50.   
Марко І.С.
Вч. початкових класів
Вища
 
Спец.
15
2017
07.12.1980
51.   
Микитів К.С.
Вч. початкових класів
Вища
учитель-методист
Вища
32
2014
29.06.1963
52.   
Сакаль Р.М.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
30
2013
21.04.1968
53.   
Стасюк  О.М.
Вч. початкових класів
Вища
старший учитель
Вища
25
2015
08.02.1973
54.   
Костирко О.В.
Вч. початкових класів,   інформатика
Вища
 
ІІ кат.
6
2016
07.09.1981
55.   
Худа В.М.
Вч. початкових класів
Вища
 
спец
25
Суміс-ник
15.07.1969
56.   
Олійник Л.М.
Вихователь ГПД, вч.музики
Вища
 
І кат.
31
2016
18.08.1962
57.   
Яценко Б.Є.
Практичний психолог, хр.етика
Вища
 
Вища
36
2017
17.04.1958
58.   
Швець У.В.
Соціальний педагог
Вища
 
Спец.
5
-
30.06.1991
59.   
Чабан В.М.
Вихователь ГПД
Вища
 
Спец.
4
-
13.01.1990
60.   
Михаліна Б.А.
Педагог-організатор
Вища
-
Спец.
9
-
06.01.1992
61.   
Візна Л.Є.
Музика,хр.етика
Сер.       спец.
старший учитель
В.т.п.о.
31
Суміс-ник
30.03.1967
62.   
Швець У.І.
Мистецтво,   інд.навч.
Вища
 
Спец.
15
-
22.06.1980
63.   
Ануфрієва Ю.А.
Керівник гуртка
Вища
 
Спец.
3
-
26.06.1991
64.   
Курись Т.З.
Педагог-організатор
Вища, здобув.          ІІ освіту психолога
 
-
1
-
05.07.1980
65.   
Кіцак О.Л.
основи здоров’я
Вища
 
Спец.
-
 
19.03.1990
66.   
Микитів М.Ю.
фіз. вих.і ритміки
Вища
 
Спец.
6
Суміс-ник
21.06.1990
67.   
Боєчко О.Р.
інформатика
Вища, здобув.ІІ освіту вч. інформа-тики
 
Спец.
-
 
09.04.1985
Філія «НВК «ЗНЗ І-ІІст.-ДНЗ» с. Любешка»
68.   
Юзва В.І.
французька мова
 
вища
старший учитель
вища
34
2014
23.08.1960
69.   
Шуліковська Г.С.
 
біологія,         хімія ,               основи здоров`я  
вища
старший учитель
вища
 
44
 
2016
05.03.1956
70.   
  Богач Г.М.
 
українська мова і література
вища
 
вища
53
 
2014
01.06.1945
71.   
 Баб’як Я.В.
математика,  фізика
вища
 
І категорія
5
2013
18.04.1948
72.   
Захарова Н.І.
зарубіжна література
 
середня спеціальна
 
 11 тар. розряд
42
2015
01.05.1956
73.   
Курдина Г.Я.
історія України, всесвітня історія, географія,   осн.правозн.
вища
 
вища
18
2013
10.04.1977
74.   
Мідяна Л.М.
початкові класи 3кл.
вища
старший учитель
І категорія
34
2013
17.07.1964
75.   
Гірняк І.В.
початкові класи 1кл.
вища
 
вища
29
2017
18.08.1968
76.   
Топольницький Я.М.
труд.навчання, образот. мист. ,осн.христ. етики, фіз. культура,  креслення   
Сер.
спец
 
 
 11 тар. розряд
31
2017
12.10.1965
77.   
Шадурська О.В.
математика,   інформатика
вища
 
І категорія
15
2016
30.06.1984
78.   
Холявка З.В.
початкові класи 1,3кл. природознавство
вища
 
І категорія
17
2014
29.05.1980
79.   
Мойсей М.С.
муз.мистецтво, мистецтво
Сер.
спец
 
 11 тар. розряд
27
2013
05.08.1961
80.   
 Топольницька М.І.
фіз.  культура,  вихователь ДНЗ
вища
 
 
ІІ категорія
27
2016
23.12.1969
81.   
 Швед М.Є.
укр. мова і література   
вища
 
ІІ категорія
8
2016
31.10.1976
82.   
 Хомин І.О.
англійська мова
 вища
 
ІІ категорія
 6
2015
30.05.1989
Філія «НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с. Серники»
83.   
Ціп М.М.
математика, фізика
вища
старший учитель
вища
41
2016
08.04.1954
84.   
Михалина Г.П.
природознавство, біологія
вища
старший учитель
вища
29
2002
07.12.1958
85.   
Лаба Л.І.
основи здоров’я, трудове навчання, образ.мистецтво, географія
вища
 
І категорія
55
2017
03.07.1943
86.   
Микитин Н.А.
хімія
вища
 
Спец.
4
-
24.08.1989
87.   
Дзюбанська М.М.
вихователь ДНЗ
вища
 
Спец.
2
-
23.05.1987
88.   
Горошко В.В.
заруб. літ., укр.мова і літ., історія, фізкультура
вища
 
вища
35
2014
22.10.1953
Воловецька філія І ступеня
89.   
Ковальчук О.Р.
Початкове навчання
вища
 
вища
25
2015
30.10.1969
90.   
Юзва І.З.
Початкове навчання
вища
 
ІІ категорія
14
2017
08.07.1982
Стрілківська філія І ступеня
91.   
Павелко Н.П.
Початкове навчання
вища
 
вища
26
2013
09.06.1974
92.   
Сухай С.Я.
Початкове навчання
вища
 
І категорія
28
2015
02.01.1970
93.   
Шапіра Г.Я.
Початкове навчання
вища
старший учитель
І категорія
24
2014
13.05.1974
Шпильчинська філія І ступеня
94.   
Бобечко Г.С.
Початкове навчання
вища
 
вища
18
2015
22.05.1976
95.   
Бодак  Н.М.
Початкове навчання
вища
 
І категорія
20
2015
14.11.1977

 



00:13 10.12.2018 Флешмоб «СНІД. Надія та відчай»...

00:10 10.12.2018 Французька мова -це супер...

00:07 10.12.2018 Виставка модного одягу майбутнього з природнього матеріалу ...

21:45 25.11.2018 Заходи на вшанування жертв Голодомору...

21:44 25.11.2018 Флешмоб «Що таке гідність?» ...

21:34 25.11.2018 Профілактика булінгу в учнівському середовищі...

21:33 25.11.2018 Тиждень кольорів...

22:29 19.11.2018 Проект «Ідея змінює країну»...

22:24 19.11.2018 На екскурсії у Свірзькому замку...

15:57 30.10.2018 Участь ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко»у програмі:«Healthyschools: заради здорових і радісних школярів»....

15:06 30.10.2018 Еколого-краєзнавча експедиція у Карпати...

15:04 30.10.2018 Відзначення 105 – річчя ювілею письменника Івана Керницького...

14:56 30.10.2018 Тиждень козацтва...

13:39 07.10.2018 День учителя у нашій школі...

13:38 07.10.2018 З Днем працівника освіти!...

13:23 07.10.2018 Урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» ...

13:17 07.10.2018 Україна житиме, доки ми передаватимемо подвиг таких людей як Юліан Головінський...

13:11 07.10.2018 Участь адміністрації школи у (не)конференції «Нова українська шола – школа дієвої демократії»...

13:07 07.10.2018 Учні школи побували на книжковому форумі у Львові...

13:02 07.10.2018 Тиждень деніму...

Вгору

Вниз