14:40 19.09.2021

Олімпійський тиждень у школі

З 13.09. – 17.09.2021р. у Бібрському ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко відбулися спортивно - масові заходи, присвяченні Олімпійському тижню, у рамках якого було організовано чимало цікавих заходів:

- Олімпійські уроки «Історія виникнення Олімпійських ігор», «Символіка Олімпіад»;

- конкурс малюнків;

- товариська зустріч з футболу між збірними 8-х та 9-х класів;

- спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Олімпійський тиждень проводили вчителі Бібрського ОЗЗСО І-ІІІст. ім. Уляни Кравченко Ануфрієв О.В., Баб’як І.І., Микитів М.Ю.