21:53 28.11.2021

Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

До Дня пам’яті жертв Голодомору у Бібрському ЗО було проведено низку заходів.

Серед них – вечір пам’яті жертв Голодомору «Біль душі і пам’ять серця» учні 9-Б класу, модератор Ковтун О.С., перегляди документальних фільмів, виховні години, виставки малюнків. Також, сьогодні 26 листопада, відбулася традиційна загальношкільна акція вшанування пам’яті жертв Голодомору «Незабудка пам’яті».

Діти прикріпили символічну квітку-незабудку, виготовлену власноруч, на панно карти.

Акція проводиться з метою збереження пам’яті про національну трагедію, глибокого усвідомлення причин і наслідків геноциду, політичних репресій українського народу та виховання почуття патріотизму.

Організатори акції «Незабудка пам’яті» – заступник директора з виховної роботи Ковальчук М.Р., педагог-організатор Михаліна Б.А., учнівський парламент.