22:48 08.12.2021

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” — це нагода ще раз нагадати дітям про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень їх обізнаності щодо усіх форм насильства. Соціальний педагог Курись Т.З. провела круглий стіл «Ми за життя без насильства» з учнями 9-х класів. Діти були відкритими, активними та ініціативними. На завершення учні поділилися враженням від заходу та були одностайні у тому, що подолання насильства можливе лише за умови співпраці.

А заступник директора з виховної роботи Ковальчук М.Р. провела тренінг»СТОП НАСИЛЬСТВО» з учнями 7-х класів