14:52 03.04.2022

«Кожна стрічка з любов’ю»

Наша мрія одна – мир в Україні. І сьогодні кожний українець із великою любов’юі душевним трепетом сподівається зустріти новий деньбез пострілів гармат, без вибухів, без болісного плачу матерів за своїми синами, а дітей – за своїми батьками.

Ми надіємось…

Але поки що ми усіма силами повинні допомагати нашим героям у боротьбі за світле майбутнє неньки-України.

Тому наш Бібрський ліцей не стоїть осторонь цих жахливих подій. Учителі, учні та випускники ліцею плетуть маскувальні сітки. Роблять вони це з великою любов’ю в серці,з надією на те, що, можливо, це врятує життя нашим землякам.

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ, БО З НАМИ БОГ