22:35 09.05.2022

День пам'яті перемоги над нацизмом

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів людей, які загинули на фронтах, під час бомбардувань, побували в полоні та концтаборах, загалом усіх, хто пройшов пекло Другої світової війни.

На жаль, нині День пам’яті Україна відзначає в умовах війни, яку розв’язала росія. І сьогодні гасло попередніх років – «Ніколи знову!» – набуло для нас іншого змісту. В Україні знову гинуть люди, знову діти стають сиротами, знову руйнуються будинки, мости, дороги і цілі міста. Під обстрілами в бомбосховищах багато хто з нас краще зрозумів, що довелося пройти українцям понад 80 років тому. Однак ми віримо, що незабаром мир повернеться в Україну. Ми переможемо і будемо самостійно обирати свій цивілізаційний шлях.

Слава Україні