15:45 16.10.2022

Вшанування пам'ять загиблих воїнів УПА

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. Сьогодні, коли Україна відстоює незалежність у повномасштабній війні з російською федерацією Збройні сили України воюють із тим же ворогом, з яким вела боротьбу УПА.

13 жовтня на міському кладовищі, отець-декан Бібрського деканату Микола Коваль, вчителі та учні нашого ліцею, громада, вшанували пам'ять загиблих воїнів УПА та відзначили 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії.

Молитвами Пресвятої Богородиці нехай прискориться

час нашої ПЕРЕМОГИ над московським агресором!

Віримо, що саме в наш час ця боротьба завершиться перемогою!