14:58 12.11.2023

Нагородження переможців обласного конкурсу учнівської творчості «Я в медіапросторі».

✅26 жовтня 2023 року учні 10-Б класу нашого ліцею: Бутенко Ангеліна, Комар Софія, Лаба Андрій та їх наставниця – учителька інформатики Оксана Боєчко, взяли участь у нагородженні переможців обласного конкурсу учнівської творчості «Я в медіапросторі».
????Учні отримали призове місце у номінації «Соціальна реклама» за конкурсні роботи: плакат «Іnformation war - STOP» та відеоролик «Медіаграмотність у час війни».
????Для переможців була організована захоплива екскурсія на Радіо ПЕРШЕ та ТРК «Перший Західний». Усі учасники мали змогу більше дізнатися про професію журналіста, якими особистими якостями він повинен володіти, зрозуміти особливості роботи радіо та телебачення.
Вітаємо переможців та їх наставницю.
Бути медіаграмотним - модно!