21:13 31.01.2023

«Крути: і сум, і біль, і вічна слава…»

29 січня ми вшановуємо події січня 1918 року, коли молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.
Крути стали легендою, символом жертовності та незламності молодого покоління. Тоді захисники української незалежності не змогли вистояти в боротьбі з переважними силами агресора. Сьогодні ми маємо завершити їхню справу. Вони вистояли тоді, щоб ми боролися і перемогли сьогодні!
Вічна слава й пам’ять усім Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України!
Виховний захід «Крути: і сум, і біль, і вічна слава…» підготували учні 7-А класу
(кл. кер. Боднар В.М.)