10:46 07.05.2023

Сходження учнівської молоді на гору Парашка

29 квітня відбулося обласне сходження учнівської молоді на гору Парашка. Учасники з 19 територіальних громад Львівщини, піднялись на найвищу вершину Сколівських Бескид - гору Парашку (1268 метрів).

Здобувачі освіти нашого ліцею теж брали участь у підкоренні вершини.

Метою заходу - є популяризація активного туризму та національно-патріотичного виховання молоді.

Організатори заходу: #Департамент_освіти_і_науки_Львівської_ОДА та #Львівський_обласний_центр_краєзнавства_екскурсій_і_туризму.

Дякуємо голові Бібрської МТГ Роману Гринусу за фінансову підтримку у поїздці для наших учнів та педагогів.