12:38 24.09.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

✅Життя – це найдорожчий скарб. Та не завжди ми розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись. ????Тому традиційно в нашому ліцеї було проведено тиждень безпеки дорожнього руху з теми «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров'я зберігай!»
✅Під час проведених заходів діти повторили, узагальнили і систематизували свої знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати їх у певних життєвих ситуаціях.