13:52 24.09.2023

Олімпійський тиждень

???????? Уже стало традицією на початку навчального року проводити Олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Це особливий захід, який дає можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати учнів на олімпійських цінностях.
????Так протягом тижня з 18 по 22 вересня у Бібрському ліцеї здобувачі освіти могли себе відчути Олімпійськими чемпіонами????⛹️‍♂️????????‍♀️ і показати свої спортивні здібності у різних спортивних видах та змаганнях, в рухливих іграх. Було проведено:
✅Веселі старти між 5-ми класами:
????1 - місце 5-А клас;
????2 - місце 5-Б клас;
????3 - місце 5-В клас.
✅Школярбол між 6-ми класами:
????1 - місце 6-А клас;
????2 - місце 6-Б клас;
????3 - місце 6-В клас.
????Волейбол між збірною 10-11 класів. Отже, наші учні ще раз показали, що в нашому ліцеї ростуть сильні, спритні та сміливі діти УКРАЇНИ !???????????????????????? Тож бажаємо усім тільки ПЕРЕМОГИ ????????.
Дякуємо ЗСУ за мирне проведення заходів!