Історія закладу освіти

Адміністрація ліцею

Її ім'я носить наш заклад освіти Новини

Методоб'єднання Методичний кейс інновацій Учасникам освітнього процесу Проект 'Інтелект України'

Нормативно-правові документи, на яких базується діяльність ліцею Прозорість та інформаційна відкритість закладу Результативність роботи

Клас безпеки

Профорієнтація школярів

Цифровізація освітнього процесу у закладі освіти Контакти

18:20 07.06.2024

Участь у фінальному етапі обласного чемпіонату з брейн-рингу, присвяченого Дню Героїв України

????????Щиро вітаємо команду "Нове покоління" нашого ліцею, яка успішно представили нашу Бібреччину у фінальному етапі обласного чемпіонату з брейн-рингу, присвяченого Дню Героїв України.
????????Захід відбувся на батьківщині Андрія Мельника, на території еколандшафтного парку - Козацька слобода «Раковець» Дрогобицького району.
????????Справжній урок державності та патріотизму. Вир емоцій, переживань, гордості за нашу учнівську молодь, яка знає свою історію, її славні сторінки, пишається Героями України.
????Дякуємо учням за наполегливість, патріотизм, командний дух, а Богдана Михаліна, керівнику команди, - за професіоналізм та високий рівень підготовки до змагань!
????????Дяка Збройним Силам України!