23:20 11.10.2019

Різнобарвно, кавово, шоколадно, захопливо і ... таємничо!

З цікавістю розглядали асортимент виробів Львівської майстерні шоколаду, а також експонати аптеки-музею "Під чорним орлом" учні 6-А та 7-В класів Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко, організатори екскурсії Чабан О.М. та Чабан В. М., які 10 жовтня відвідали столицю Галичини.
Іноді здається, що на Львів не діє час. Це місто з атмосферою старовини. Підтвердженням цього стала феєрична кав'ярня " Львівська копальня кави".
Пригода відбулася! А далі - прем'єра історичного екшену "Захар Беркут". Основним посилом стали цитати: " У свободі моя сутність", "Сила в єдності". Фільм торкнувся найтонших струн серця. Переконливі батальні сцени, неперевершена гра акторів, неймовірні краєвиди наших Карпат - не залишили глядачів байдужими.