09:02 23.01.2021

Засідання методичного об'єднання класних керівників на тему: «Конфлікти. Шляхи їх вирішення та попередження»

В сьогоднішній ситуації розвитку країни, постійних змінах напрямків і пріоритетів освіти, швидкості та різноманіття інформацій, конфлікти в шкільному середовищі неминучі. Тому вивчення даної проблеми сьогодні актуальне, а її основна функція полягає у попередженні конфліктів. 20.01. 2021р. відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників Бібрського ОЗЗСО І-ІІІст. імені Уляни Кравченко на тему: «Конфлікти. Шляхи їх вирішення та попередження». Метою якого було розв'язання, попередження, вирішення конфліктних ситуацій та створення атмосфери миру та взаєморозуміння в освітньому середовищі.

. Р. Ковальчук . Б. Тиник .Є.Яценко