23:28 23.10.2021

Всеукраїнський День відповідальності людини

19 жовтня вперше в нашому закладі освіти відзначили Всеукраїнський День відповідальності людини і водночас вшанували пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

Представники учнівського парламенту разом з педагогом-організатором Богданою Михаліною заклали капсулу часу. Де вписали, які зміни в державі вони б хотіли побачити за наступні 5 років, та який вклад особисто вони готові зробити для реалізації цих змін.

Давайте надихати один одного на відповідальні дії і підтримувати вогонь позитивних змін через власні маленькі та великі кроки!

І важливо пам’ятати, що кожен день – це день відповідальних дій!