Її ім'я носить наша школа Новини

Методоб'єднання Методична скринька

Учасникам освітнього процесу Проект 'Інтелект України'

Нормативно-правова база

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Результативність роботи

21:35 19.12.2021

Засідання методичного об'єднання вчителів біології, хімії та основ здоров'я

02.12.2021 у Бібрському ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко відбулося засідання методичного об'єднання вчителів біології, хімії та основ здоров'я. Результати роботи над методичною проблемою «Розвиток ключових компетентностей здобувачів освіти на уроках хімії через реалізацію дослідницького підходу до навчання» презентувала учитель хімії Кіцак О.Л., а досвід роботи з питання «Використання інноваційних методів на уроках біології» - учитель біології Ануфрієва Ю.А.

Вчителі практикували інноваційні методи та прийоми: гра «годинник», «протилежності», «пазли» (назви хімічних елементів і простих речовин), «QR-код», «хімічний футбол», «хімія у смартфоні», презентація хімічних елементів у пісні, «кубики Блума» презентувала учитель хімії Кіцак О.Л., «кроссенс», «сенкан», «хмара слів», «ментальні карти» - учитель біології Ануфрієва Ю.А.