Її ім'я носить наша школа Новини

Методоб'єднання Методична скринька

Учасникам освітнього процесу Проект 'Інтелект України'

Нормативно-правова база

Прозорість та інформаційна відкритість закладу Результативність роботи

21:24 03.01.2022

Педагогічна рада "Формування інклюзивного освітнього простору як необхідна умова розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти"

30 грудня 2021 року відбулася педагогічна рада "Формування інклюзивного освітнього простору як необхідна умова розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти".

Було розглянуто такі питання:

1. Особливості організації інклюзивного навчання в закладі освіти (Чабан В.М., заступник директора з НВР);

2. Основні функції команди психолого-педагогічного супроводу (Яценко Б.Є., практичний психолог);

3. Рівні підтримки дітей з ООП (Буцик Н.П., асистент учителя);

4. Стилі співпраці асистента вчителя і класного керівника (Данилишин Н.Б., асистент учителя);

5. Арт-терапія в роботі з дітьми з ООП (Ничипор Н.О., асистент учителя);

6. Функціональна інтеграція учнів з ООП у шкільне середовище (Назарчук М.Т., асистент учителя). Доповідачі поділилися практичним досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.